Seznam soutěží: Česká pošta Extraliga vozíčkářů 2014/2015ČPEV 2013/2014CZ-NL 2013VFL 2012/2013VFFL 2011/2012PWO 2011VFFL 2010/2011VFFL 2009/2010VFFL 2008VFFL 2007VFFL 2006

Výsledky soutěže: ČPEV 2013/2014

Čtvrtfinále

KAMAT Team Janské Lázně

(1:5; 5:3; 4:0) 2:1

FBC ABAK - Ostrava

Tatran Střešovice

(2:3; 1:3) 0:2

UNITED České Budějovice

Semifinále

KAMAT Team Janské Lázně

(5:4; 4:1) 2:0

SKV Praha ComAp Team

UNITED České Budějovice

(3:1; 2:1) 2:0

Wheel Wolf Sosnowiec

Zápas o 3. místo

SKV Praha ComAp Team

(1:5) 0:1

Wheel Wolf Sosnowiec

Finále

KAMAT Team Janské Lázně

(2:8) 0:1

UNITED České Budějovice

Pořadí týmů - playoff
TýmBVBOBR
1 UNITED České Budějovice 19 7 12
2 KAMAT Team Janské Lázně 21 21 0
3 Wheel Wolf Sosnowiec 7 6 1
4 SKV Praha ComAp Team 6 14 -8
5 FBC ABAK - Ostrava 8 10 -2
6 Tatran Střešovice 3 6 -3
Pořadí hráčů - celkem
HráčGATZB
1Šperk Miroslav55231878
2Woźnica Łukasz471121458
3Šindelář František28212049
4Sýkora Zbyněk27212048
5Alina Petr20282148
6Šíp Jan26161642
7Rajznover Jan18191737
8Majewski Tomek151921434
9Večeřa Miroslav201221832
10Krupička Zdenek22941331
11Žák Martin13171530
12Synek František2361529
13Holík Ondřej1591124
14Smeták Matěj1852823
15Natov Jan1271419
16Karásek Štěpán9721716
17Hološ Lukáš961615
18Žižka Radek41121615
19Černý Martin1131614
20Štiber Miroslav11321614
21Černohous Aleš861014
22Čechák Matěj10221212
23Pek Tomáš481512
24Batko Marcin3921412
25Holík Vrastislav651111
26Nestával Ivan381811
27Hamák Jan7361710
28Beck Miroslav6441610
29Kwapisz Jaroslaw371410
30NIEPSUJ Łukasz5459
31Valeš Jiří544199
32Hlava Lukáš 36179
33Gros Martin5388
34Žák Jiří5378
35Ležoň Tomáš44158
36Fiedler Richard1768
37Herman Jan612197
38Charvát Roman432127
39Mařík Vladimír432107
40Vondráček Jakub43147
41Dvořák Bohuslav25217
42Sejkot Jaromír16167
43Pürgl František42156
44Vrba Jiří3346
45Witkowski Mateusz24146
46Cimpa Stanislav15126
47Horáková Dominika41175
48Staněk Rostislav412135
49Němec Martin232125
50Drahonínský David31154
51Přibilová Zuzana22164
52Štěpjak Lukáš22194
53Hašek Jan132144
54Matoušek Jan132114
55Sýkorová Michaela13294
56Čížek Zdeněk124163
57Pešek Ladislav12163
58Bláha Petr2082
59Pachomov Maxim20122
60Svatoš Petr2082
61Franta Tomáš1142
62Charvát Roman1162
63NIEPSUJ Michał11292
64Pitelková Jana11172
65Ščambura Dušan112132
66Trnka Aleš11142
67Žižka Jakub1182
68Křehotová Nina02162
69Kvoch Tomáš02292
70Rak Jiří02132
71Adamec Jakub1071
72Petr Kořínek1091
73Brůžičková Eva0141
74Jager Jaroslav01161
75Junek -0141
76Křehotová Nora01161
77Mementowski Krzysztof01171
78Prokůpek Jaroslav0161
Pořadí brankářu - celkem
HráčGSZ%G/Z
1Majewski Tomek14275,00,50
2Šnajder Zdeněk114192,91,00
3Havelka Michal934873,51,13
4Mrázek Jan151341188,81,36
5Žák Jiří213184,62,00
6Batko Marcin24150,02,00
7Krauskopf Jan4420,02,00
8Novotný Jaroslav271211377,72,08
9Łobodziński Paweł1359678,02,17
10Němec Jiří1799782,82,43
11Grüner Lukáš362491385,52,77
12Musilová Šárka2582969,52,78
13Bíba Pavel2388873,92,88
14Dominik Karel633281,83,00
15Nigrovič Jan 414171,44,00
16Pučálka Tomáš121230,04,00
17Gros Martin1646365,25,33
18Skopař Karel47112858,05,88
19Zikmund Martin49112856,36,13
20Trnka Aleš1342269,06,50
21Patáková Hana262640,06,50
22Huňáček Ondřej1471280,37,00
23Jager Jaroslav91163944,210,11
24Černý Martin3179360,810,33
Pořadí hráčů - playoff
ČtvrtfináleSemifináleZápas o 3. místoFináleCelkem
HráčGATZBGATZBGATZBGATZBGATZB
1Šperk Miroslav72396127     1112144618
2Alina Petr25372527     1112511616
3Šindelář František12232224     411575512
4Sýkora Zbyněk22241021     321564510
5Šíp Jan31242123     11126359
6Smeták Matěj4438               4438
7Woźnica Łukasz     202240214     60236
8Hlava Lukáš 11321223     00102365
9Rajznover Jan     30231011     4034
10Batko Marcin     012210313     04234
11Synek František     21230010     2133
12Majewski Tomek     012211112     12233
13Natov Jan2022               2022
14Staněk Rostislav20232               20232
15Večeřa Miroslav20232               20232
16Krupička Zdenek1021               1021
17Čížek Zdeněk014210020     001001451
18Charvát Roman     002200111     01231
19Karásek Štěpán     012100210     01231
20Mařík Vladimír     012100210     01231
21Němec Martin0121               0121
22Rak Jiří     01210010     0131
23Žák Martin0131               0131
Pořadí týmů - základní část
1.kolo - Praha2.kolo - Nová Paka3.kolo - Vyškov4.kolo - Kadaň5.kolo - Sosnowiec6.kolo - Praha7.kolo - PlzeňCelkem
TýmBVBOBRBBVBOBRBBVBOBRBBVBOBRBBVBOBRBBVBOBRBBVBOBRBBVBOBRZB
1Wheel Wolf Sosnowiec    27720112432112    18612140000    6916531637
2SKV Praha ComAp Team1156514779    1028314591010379    5922371636
3UNITED České Budějovice15698    912-367349    35-235105198526591635
4KAMAT Team Janské Lázně    1512310    329239321-1832181312    7150211634
5FBC ABAK - Ostrava177109    246189    69-361019-93    5741161627
6Tatran Střešovice1073537-43    11566    99062581765836221626
7Basset Most623-173324-210    622-163        1527-1263096-661612
8Bulldogs Brno    712-501018-83    0000    1826-863556-21169
9SKH METEOR Plzeň314-110    634-280732-250    312-901058-48029150-121160
Pořadí hráčů - základní část
1.kolo - Praha2.kolo - Nová Paka3.kolo - Vyškov4.kolo - Kadaň5.kolo - Sosnowiec6.kolo - Praha7.kolo - PlzeňCelkem
HráčGATZBGATZBGATZBGATZBGATZBGATZBGATZBGATZB
1Šperk Miroslav     112413     1711428     136419     41191260
2Woźnica Łukasz     136419183421     102312          41111152
3Sýkora Zbyněk3144     32450333     121314932321171538
4Šindelář František3245     13444135     1011121032221161537
5Šíp Jan2244          1132     1011161032620131133
6Rajznover Jan23352345     622827392426     14191433
7Alina Petr     0040     664122032711418     15171532
8Majewski Tomek     5247311414     64310          14171131
9Krupička Zdenek532281031               722398431221941130
10Večeřa Miroslav65411     3346     41355348     18121530
11Žák Martin83411     39412          2446     13161229
12Synek František41355348          61376026     2151226
13Holík Ondřej     32354347               844121591124
14Natov Jan30330232               1132643101071217
15Smeták Matěj          1412415          0010     1412515
16Hološ Lukáš2022     01413144     11223346961615
17Karásek Štěpán42362143     122310311122     961415
18Žižka Radek132440141     2244          154641121615
19Černý Martin0121     40442143     112240441131614
20Štiber Miroslav202422042     3144          424611321614
21Černohous Aleš11221142                    64410861014
22Čechák Matěj     10231     4135     0131503510221212
23Pek Tomáš01311031     2537     01311132481512
24Holík Vrastislav     01311142               5348651111
25Nestával Ivan2244     00200030     01111536381311
26Hamák Jan203200230     3134     103112337321510
27Beck Miroslav          12431132     0010412356421110
28Kwapisz Jaroslaw     23451344     0131          371110
29NIEPSUJ Łukasz     42461213                    5459
30Valeš Jiří     0040     444810310020     54139
31Gros Martin          0040               53485388
32Žák Jiří     31342244                    5378
33Ležoň Tomáš1243     1041     11321142     44158
34Batko Marcin     10410040     2537          35118
35Fiedler Richard     1748               0020     1768
36Herman Jan3144     10410020     0010203261147
37Vondráček Jakub          11421142     1021114243147
38Dvořák Bohuslav     0040     254700300040     25157
39Sejkot Jaromír0121     11420242     0121014116167
40Charvát Roman01314145     00100010          4296
41Mařík Vladimír               112230330121     4276
42Pürgl František2143          1031     0010113242116
43Vrba Jiří          3346                    3346
44Witkowski Mateusz     24460040     0030          24116
45Cimpa Stanislav     0030     0131     0131133415126
46Horáková Dominika10311041     012120320020     41145
47Drahonínský David1021     00401142     0010104131154
48Němec Martin001000220     1011     01311132222104
49Přibilová Zuzana00300030     1031     0030123322154
50Štěpjak Lukáš     0040     224400300020     22134
51Hašek Jan00300020     122300300121     13124
52Hlava Lukáš      0040          00301344     13114
53Matoušek Jan     11320040               02242132114
54Sýkorová Michaela0242     11242          0010     13294
55Staněk Rostislav1031               00301142     21103
56Pešek Ladislav          10410030     0010023212113
57Bláha Petr10210020                    10412082
58Pachomov Maxim          1041     00301041     20112
59Svatoš Petr     2042               0040     2082
60Čížek Zdeněk          00400030     0010113211112
61Franta Tomáš               1142               1142
62Charvát Roman     0020     11220020          1162
63NIEPSUJ Michał          10231     0131          11262
64Pitelková Jana00300030     0131     0030103111152
65Ščambura Dušan          112420030     0010     11282
66Trnka Aleš          00400040     0020114211142
67Žižka Jakub11220020     0040               1182
68Křehotová Nina00400141     0040          014102162
69Kvoch Tomáš          0141          00210014102292
70Adamec Jakub     1041               0030     1071
71Petr Kořínek     0040               1021     1061
72Brůžičková Eva                              01410141
73Jager Jaroslav0020     01410040     0020004001161
74Junek -                              01410141
75Křehotová Nora00400040     0141          004001161
76Mementowski Krzysztof     0040     0141     0040     01121
77Prokůpek Jaroslav     0141               0020     0161
78Rak Jiří01310040          0030          01101
Pořadí brankářů - základní část
1.kolo - Praha2.kolo - Nová Paka3.kolo - Vyškov4.kolo - Kadaň5.kolo - Sosnowiec6.kolo - Praha7.kolo - PlzeňCelkem
HráčGSZ%G/ZGSZ%G/ZGSZ%G/ZGSZ%G/ZGSZ%G/ZGSZ%G/ZGSZ%G/ZGSZ%G/Z
1Majewski Tomek     1110,01,00031100,00,00                    14275,00,50
2Šnajder Zdeněk                         114192,91,00     114192,91,00
3Havelka Michal519273,72,50     38262,51,5017185,71,00          0030,00,00934873,51,13
4Mrázek Jan542388,11,670010,00,00     238294,71,00521376,21,67333290,91,50     151341188,81,36
5Žák Jiří          213184,62,00                    213184,62,00
6Batko Marcin          24150,02,00                    24150,02,00
7Krauskopf Jan     4420,02,00                         4420,02,00
8Novotný Jaroslav744384,12,336630,02,00     324287,51,50     541287,82,506630,02,00271211377,72,08
9Łobodziński Paweł     6610,06,00126296,20,50     627377,82,00          1359678,02,17
10Němec Jiří114292,90,50     939276,94,50230293,31,00     516168,85,00     1799782,82,43
11Grüner Lukáš346393,51,00     656489,31,50     958384,53,001889379,86,00     362491385,52,77
12Musilová Šárka     7720,03,50     963485,72,25912325,03,00          2582969,52,78
13Bíba Pavel     3310,03,00          1219336,84,00866487,92,00     2388873,92,88
14Dominik Karel               216187,52,00     417176,54,00     633281,83,00
15Nigrovič Jan 414171,44,00                              414171,44,00
16Pučálka Tomáš     121230,04,00                         121230,04,00
17Gros Martin          1646365,25,33                    1646365,25,33
18Skopař Karel2388473,95,75242440,06,00                         47112858,05,88
19Zikmund Martin               2285474,15,50          272740,06,7549112856,36,13
20Trnka Aleš          717158,87,00          625176,06,00     1342269,06,50
21Patáková Hana                              262640,06,50262640,06,50
22Huňáček Ondřej1471280,37,00                              1471280,37,00
23Jager Jaroslav          926165,49,001849363,36,00     630180,06,00585840,014,5091163944,210,11
24Černý Martin          1859269,59,001320135,013,00               3179360,810,33